VEČERNÍ AUKCE 2019
Seznam děl
KONVOLUT 2 CLOISONNÉ SLÁNEK A LŽIČKY
Lot 71
Feodor Ivanovich Rückert (1840 - 1917)
Přelom 19. a 20. století
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
Výška slánek 5 cm a 3,5 cm, průměr 8,5 cm a 5,5 cm, lžička 7,5 cm (délka), celková hmotnost : 127 g ; 51 g ; 9 g
Vyvolávací cena
60 000 CZK | 2 400 EUR